Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Fadil BALLIU

Ferma Fadil Balliu ndodhet ne fshatin Cerme e Siperme e Lushnjes. Ferma ka nje siperfaqje prej 15000 metrash katrore. Ne kete ferme do te gjeni pjeper te varietetit dikti dhe miser te varietetit i verdhe. Produktet jane bio dhe te shijshme. Fermeri ka dhe shpeze per nevoja vetjake.

Ferma Fadil BALLIU
Adresa Fshati Cerme e Siperme
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Pjepër
Pjepër 20 Lekë/kg

25,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Dikti.

Pjeper bio, shume i embel dhe plot leng.

Misër
Misër 40 Lekë/kg

23,000 kg në 12 muaj

Varieteti: I verdhe.

Miser i kultivuar bio, per kafshet dhe per miell.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5