Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Shaip LEKA

Ferma Shaip Leka eshte nje ferme ne fshatin Cerme e Siperme te Lushnjes. Ferma ka nje siperfaqje prej 7000 metrash katrore ne te cilen kultivon miser. Misri eshte varietet i verdhe dhe kultivohet ne menyre bio. Fermeri ka dhe shpeze per nevojat personale.

Ferma Shaip LEKA
Adresa Fshati Cerme e Siperme
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Misër
Misër 40 Lekë/kg

19,000 kg në 12 muaj

Varieteti: I verdhe.

Miser i kultivuar bio qe sherben per ushqim kafshesh dhe per miell misri.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5