Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Ardian BALLA

Ky eshte nje fermer i vogel qe prodhon vetem lule dieli, rreth 6 dylym. Produkti eshte i pasur me vitamine E dhe shume i mire per organizmin e njeriut. Per konsum familjar fermeri ka disa rrenje vresht.

Ferma Ardian BALLA
Adresa Fshati Cerme Sektor.
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Lule dielli
Lule dielli 100 Lekë/kg

950 kg në 12 muaj

Varieteti: E zeze.

Fara lule dielli te zeza dhe perfekte per vaj.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5