Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Agron SATA

Ferma Agron Sata ndodhet ne fshatin Mazhaj te komunes Allkaj ne Lushnje. Kjo eshte nje ferme e vogel ne te cilen kultivohen patellxhane. Patellxhani eshte i vone dhe varietet vendi. Fermeri e kultivon ne menyre bio dhe pa stimulues artificiale. Ne ferme ka dhe perime te tjera per nevojat e familjes.

Ferma Agron SATA
Adresa Fshati Mazhaj
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Patëllxhan
Patëllxhan 75 Lekë/kg

3,500 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Produkt bio per skuqje, pjekie, turshi dhe gatime te tjera.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5