Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Fleton CAKU

Ky fermer prodhon 15 dylym miser ne vit, te cilin e shet per 40 lek kilogrami. Prodhimi eshte cilesor dhe me rendiment te larte per miell. Per konsum familjar ai ka mbjelle disa fidane perime dhe disa rrenje fruta.

Ferma Fleton CAKU
Adresa Fshati Cerme Sektor.
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Misër
Misër 40 Lekë/kg

1,500 kg në 12 muaj

Varieteti: Hibrid

Produkt i pershtatshem si ushqim per kafshet.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5