Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Rafail ARAPI

Ferma Rafail Arapi ndodhet ne Mazhaj te Lushnjes. Kjo ferme e vogel ka nje siperfaqje prej 1500 kilogramesh. Ketu fermeri kultivon patellxhan te veres te cilin e shet mesatarisht me 35 lek per kilogram. Fermeri ka dhe produkte te tjera ne sasi te vogel per nevojat e familjes.

Ferma Rafail ARAPI
Adresa Fshati Mazhaj
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Patëllxhan
Patëllxhan 35 Lekë/kg

2,500 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Produkt i shijshem per gjelle, tave, turshi dhe skuqje.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5