Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Xhane HIDA

Ky fermer prodhon 30 dylym jonxhe ne vit. Per konsum familjar fermeri prodhon fruta dhe perime. Jonxha eshte e thate dhe shitet me dengje.

Ferma Xhane HIDA
Adresa Fshati Cerme Sektor.
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Jonxhë
Jonxhë 500 Lekë/njësi

3,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Jonxha shitet 500 leke per deng.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5