Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Uke BRAHAJ

Ferme ne gjendje te mire, e pasur me prodhime dhe bageti. Me nje mjedis çlodhes dhe me bime dhe prodhime nga me te nddryshmet. Kjo ferme vazhdon te ruaje traditen e te pareve.

Ferma Uke BRAHAJ
Adresa Mbi Ish lokalin ,Brahaj
Bajram Curri

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Boronicë
Boronicë 200 Lekë/kg

2,000 kg në 12 muaj

Boronicat e kesaj ferme jane te rralla dhe jane nder futat dhe bimet medicinale me te kerkuara dhe me te pelqyera nga te gjithe banoret. Mjaft te shijshme, plot leng dhe te pasura me vitamina.

Muli Rating 0

Si mund te kontaktj me keta shitesit e boronicave , ju lutem me lini nje numer telefoni

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5