Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Tec MOLLALIU

Ferma Tec Mollaliu ndodhet ne fsahtin Cerme te Lushnjes. Ne kete ferme do te gjeni produkte si miser dhe jonxhe. Fermeri prodhon mesatarisht 18000 kilogram miser dhe 8000 kilogram jonxhe ne nje vit.

Ferma Tec MOLLALIU
Adresa Fshati Cerme
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Jonxhë
Jonxhë 500 Lekë/dëngje

8,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Jonxhe e thate qe sherben si ushqim per kafshet.

Misër
Misër 40 Lekë/kg

18,000 kg në 12 muaj

Varieteti: I verdhe.

Miser bio qe sherben kryesisht per kafshet.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5