Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Hysen TAHIRAJ

Nder fermat me te mirembajtura, per te cilen te zotet e shtepise kujdesen mjaft mire dhe japin maksimumin qe bagetite dhe prodhimet blegtorale te jene ne ne lartesine e duhur.

Ferma Hysen TAHIRAJ
Adresa Prane ktheses se Tahirajve,Kerrnaje
Bajram Curri

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Qumësht lope
Qumësht lope 750 Lekë/litër

200 litra në 1 muaj

Qumesht i yndyrshem, me nje shtrese mjaft te kenaqshme ajke. Pa hollues, acid apo kimikate. Nje gote qumesht, nje vakt i shendetshem.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5