Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Agim KARAMACA

Ferma Agim Karamaca ndodhet ne fshatin Cerme te komunes Allkaj ne qytetin e Lushnjes. Ne kete siperfaqje prej 15000 metrash katrore fermeri kultivon jonxhe. Fermeri ka dhe shpeze dhe perime per nevojat e fermes por merret kryesisht me tregtimin e jonxhes.

Ferma Agim KARAMACA
Adresa Fshati Cerme
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Jonxhë
Jonxhë 500 Lekë/dëngje

9,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Jonxhe e thate qe u sherben kafsheve si ushqim.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5