Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Ylli HASA

Ferma Ylli Hasa eshte nje ferme e vogel ne fshatin Cerme te komunes Allkaj ne Lushnje. Fermeri ka lope dhe tregton nje lope ne vit. Lopa shitet mesatarisht me 200000 leke te reja. Nenproduktet e lopes si qumesht, djath dhe kos ferma i mban per nevojat e saj.

Ferma Ylli HASA
Adresa Fshati Cerme
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Lopë
Lopë 200.000 Lekë/krerë

1 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Lope te medha te gatshme per qumesht dhe vica.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5