Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Gani JETA

Nje nder fermat e pakta ne kete territor. E njohur per prodhimin e patateve dhe rrushit qe jane nder me cilesoret e zones.

 Ferma Gani JETA
Adresa Shumice, Ahmataj
Bajram Curri

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Rrush
Rrush 100 Lekë/kg

200 kg në 12 muaj

Varieteti: I zi

Rrushi i zi eshte nder llojet e rrushit me te preferuara dhe me te shijshme si dhe mjaft cilesor, i lengshem dhe me kokerr te madhe.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5