Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Kujtim GURAKUQI

Ferma Kujtim Gurakuqi ndodhet ne fshatin Cerme te Lushnjes. Ketu kultivohen lule dielli dhe grure. Fermeri ka dhe miser, por per nevojat e fermes se tij jo per shitje. Fermeri ka shume eksperience ne tregun shqipetar.

Ferma Kujtim GURAKUQI
Adresa Fshati Cerme
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Grurë
Grurë 40 Lekë/kg

3,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Grure cilesor dhe i shijshem per buke.

Lule dielli
Lule dielli 120 Lekë/kg

25,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Fara te zeza te shijshme per konsum dhe per vaj.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5