Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Haki COKU

Ferma Haki Coku ndodhet ne fshatin Cerme te komunes Allkaj ne qytetin e Lushnjes. Ne kete ferme kultivohet pjeper. Pjepri eshte varietet i verdhe, i embel dhe plot leng. Ferma ka nje siperfaqje pre 11000 metrash katrore. Produktet jane bio. Pervec pjeprit fermeri ka dhe produkte te tjera ne sasi te vogel per nevojat e familjes.

Ferma Haki COKU
Adresa Fshati Cerme
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Pjepër
Pjepër 25 Lekë/kg

32,000 kg në 12 muaj

Varieteti: I verdhe.

Pjeper i kultivuar bio, i embel e plot leng.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5