Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Pellumb KOLEMI

Ferma Pellumb Kolemi ka nje siperfaqje prej 25000 metrash katror. Kjo ferme ndodhet ne fshatin Cerme te Lushnjes. Ketu kultivohen pjeper dhe jonxhe. Pjepri eshte varietet i verdhe ndersa jonxha varietet vendi. Fermeri garanton cilesi te larte dhe produkte bio.

Ferma Pellumb KOLEMI
Adresa Fshati Cerme
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Pjepër
Pjepër 20 Lekë/kg

50,000 kg në 12 muaj

Varieteti: I verdhe.

Pjeper i embel e plot leng i kultivuar bio.

Jonxhë
Jonxhë 500 Lekë/dëngje

2,500 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Jonxhe e shendetshme per kafshet.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5