Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Brahim KERRNAJA

Kjo ferme eshte ne nje gjendje te mire, e rrethuar dhe me nje mjesdis te rehatshem. Ka prodhime te te gjitha llojeve, por shquhet per shumellojshmerine dhe cilesine e specave.

Ferma Brahim KERRNAJA
Adresa Pergjate ktheses se Kerrnajes
Bajram Curri

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Speca
Speca 90 Lekë/kg

50 kg në 12 muaj

Varieteti: Jeshile

Specat e kesaj ferme jane mjaft te shijshem, cilesore dhe me permasa te kenqashme. Te rritur nen rrezet e dielli, te ujitur me ujin e bjeshkes, pa pesticide apo plehera kimike. Keta speca jane nder prodhimet me te mira te kesaj ferme.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5