Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Landi VOGLI

Ferma Landi Vogli ndodhet ne fshatin Krutje te Lushnjes. Ketu kultivohen produkte si tranguj, domate dhe patellxhane. Fermeri ka shume vite eksperience dhe garanton produkte bio dhe te cilesise se pare. Ferma ka nje siperfaqe prej 5000 metrash katrore.

Ferma Landi VOGLI
Adresa Fshati Krutje
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 60 Lekë/kg

3,500 kg në 12 muaj

Varieteti: Izmir.

Domate e shijshme per sallate dhe gjelle.

Tranguj
Tranguj 20 Lekë/kg

2,500 kg në 12 muaj

Varieteti: Spartak.

Trangull i gjate e i kultivuar bio.

Patëllxhan
Patëllxhan 40 Lekë/kg

2,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Produkt i kultivuar bio per gatime te ndryshme.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5