Doni të shtoni fermën tuaj? Regjistrohu
Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Sokrat MHILLI

Kjo ferme ndodhet ne fshatin Krutje te Lushnjes. Ketu do te gjeni produkte si tranguj te varietetit spartak dhe pjeper i varietet i verdhe. Fermeri ka shume vite eksperience ne bujqesi.

Ferma Sokrat MHILLI
Adresa Fshati Krutje
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Pjepër
Pjepër 25 Lekë/kg

6,500 kg në 12 muaj

Varieteti: I verdhe.

Pjeper bio dhe shume i embel.

Domate
Domate 40 Lekë/kg

4,500 kg në 12 muaj

Varieteti: Izmir.

Domate e pershtatshme per sallate, gjelle dhe salce.

Tranguj
Tranguj 30 Lekë/kg

5,500 kg në 12 muaj

Varieteti: Spartak.

Trangull i gjate dhe plote shije,per sallate.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5