Doni të shtoni fermën tuaj? Regjistrohu
Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Koci VOGLI

Ferma ndodhet ne Krutje te Lushnjes. Ketu kultivohen tranguj, domate dhe speca. Produktet jane bio pasi fermeri i perdor dhe per nevojat e tij. Fermeri ka shume eksperience ne bujqesi dhe garanton cilesi te larte.

Ferma Koci VOGLI
Adresa Fshati Krutje
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Tranguj
Tranguj 30 Lekë/kg

10,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Danezs

Trangull i trashe dhe plot leng.

Domate
Domate 50 Lekë/kg

5,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Sere.

Domate e shijshme e vjeshtes.

Speca
Speca 80 Lekë/kg

7,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Speca bio per sallate, gjelle dhe turshi.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5