Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Sandi VOGLI

Ferma Sandi Vogli ndodhet ne fshatin Krutje te qytetit te Lushnjes. Ne kete ferme kultivohen trangujdhe patellxhane. Fermeri ka gjithashtu nje sasi domatesh por per nevojat personale. Produktet e ksaj ferme jane bio.

Ferma Sandi VOGLI
Adresa Fshati Krutje
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Patëllxhan
Patëllxhan 40 Lekë/kg

6,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Produkt i shendetshem dhe i kultivuar pa stimulues kimike.

Tranguj
Tranguj 20 Lekë/kg

10,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Danez

Trangull i shijshem per sallate. Plot leng.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5