Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Ilir SHTEMBARI

Kjo ferme ndodhet ne Krutje te Lushnjes. Ketu kultivohen kunguj, tranguj dhe domate. Produktet jane te shendetshme dhe te konsumueshem ne forma te ndryshme si sallate, turshi, gjelle etj.

Ferma Ilir SHTEMBARI
Adresa Fshati Krutje
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Kungull
Kungull 80 Lekë/kg

6,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Produkt i kultivuar pa stimulues kimike.

Tranguj
Tranguj 30 Lekë/kg

12,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Trangull i shijshem vendi.

Domate
Domate 100 Lekë/kg

9,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Sere.

Domate sere, e shijshme dhe rezistente.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5