Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Artur ALLKANJARI

Ferma Artur Allkanjari ndodhet ne fshatin Krutje te qytetit te Lushnjes. Ne kete ferme kultivohen domate dhe spece. Fermeri ka gjithashtu nje sasi perimesh por per nevojat personale. Produktet e kesaj ferme jane bio.

Ferma Artur ALLKANJARI
Adresa
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 30 Lekë/kg

12,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Fushe

Produkt i shendetshem dhe i pershtatshem per gjelle, tave, mbushje, turshi dhe salce.

Speca
Speca 120 Lekë/kg

8,000 kg në 12 muaj

Varieteti: vendi

Produkt i shendetshem dhe i pershtatshem per gjelle, tave, mbushje, turshi dhe skuqje.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5