Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Luiza JAUPAJ

Fermeri kultivon vaj ulliri 200 kg dhe limona 100 kg. Fermeri ka nje eksperience 15 vjeçare.

Ferma Luiza JAUPAJ
Adresa Bishan
Vlorë

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Vaj ulliri
Vaj ulliri 700 Lekë/kg

200 kg në 12 muaj

Varieteti: kalinjot

Eshte i bere nga ullinje kalinjot, te cilet jane shume te vlefshem per vaj.

Limona
Limona 70 Lekë/kg

100 kg në 12 muaj

Varieteti: vendi

Janë të mëdhenj dhe pa hormone. Shumë të lëngshëm dhe të thartë.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5