Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Nevzat AZO

Ferme me siperfaqe prej 9 dynym ka nje experience 15 vjecare ka premisa qe ferma te shtohet. Punimi behet me makineri dhe plehra organike.

Ferma Nevzat AZO
Adresa Korce Bilisht Mancurisht km 23
Korçë

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Mollë
Mollë 35 Lekë/kg

3,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Janogold

Molle qe kultivohet ne sasi jo te medha nga fshataret, por qe eshte teper e kerkuar nga tregu per shkak te shijes se saj te vecante.

Mollë
Mollë 55 Lekë/kg

4,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Starking

Molla me e mire e tregut, me e kerkuara dhe me e shitura me nje cmim teper te kenaqshem.

Mollë
Mollë 40 Lekë/kg

10,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Gold

Molle e shijshme dhe e lengshme e pasur me karbohidrade qe ndihmojne ne aparatin tretes. Ruhet lehte ne magazine dhe ne frigorifer.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5