Doni të shtoni fermën tuaj? Regjistrohu
Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

FERMA AVNI MUARREMI

FERMERI PRODHON FIDAN ULLIRI

KA NJE EKSPERIENCE 20 VJECARE

FERMA AVNI MUARREMI
Adresa Fshati Fitore
Vlorë

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Fidanë ulliri
Fidanë ulliri 300 Lekë/njësi

4,000 njësi në 12 muaj

fedanishte pashja Rating 0 Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4

zoti avni muharremi kjo foto eshte pron e fedanishte pashja peqin prandaj ju kerkojm ta nderroni me fidanet tuaj e jo tu krenoheni me fotot tona ju flm per..... mirkuptimin

fedanishte pashja Rating 0 Rating 1

foto mjaft e bukur

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5