Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Sadik MULOSMANI

Pronarët e fermës janë kujdesur me të vërtetë shumë që ta shndërrojnë fermën e tyre në më të mirën e mundshme. Vullneti dhe puna e tyre e palodhshme kanë bërë që ferma të ketë prodhime mjaft të veçanta si boronicat, gështenjat, arrat, qumështi e shumë të tjera.

Ferma Sadik MULOSMANI
Adresa Në fshatin Shipshan, përballë rrugës kryesore
Bajram Curri

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Boronicë
Boronicë 250 Lekë/kg

2,000 kg në 12 muaj

Boronicat, kjo mrekulli frutore e gjendur në fermën e Z. Sadik. E lëngshme, e shëndetshme dhe shumë e ushqyeshme.

Rating 0 Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4

Interesohem te blej 30-50 kg borronice

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5