Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Foti JANI

Ky fermer merret me mbareshtrimin e nje lope dhe mish vici per shitje, gjithaashtu ky fermer kultivon 1000 m2 jonxhe si baze ushqimore per blegtorine si dhe perime si :speca, domate, qepe, patate, fasule, kastraveca etj per perdorim vetjak.

Ferma Foti JANI
Adresa Carshove
Përmet

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Mish viçi
Mish viçi 400 Lekë/kg

1 krerë në 12 muaj

Varieteti: Mish vici

Mish shume i shijshem per konsumim, vici kulloten e merr me baze ushqimore te kultivuar nga fermeri.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5