Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Dule KANANI

Ky fermer merret me mbareshtrimin e nje lope dhe nje vici per shitje, gjithashtu merret me kultivimin ne bujqesi si baze ushqimore te blegtorise ne siperfaqen 1000 m2 ,jonxhe dhe tershere.

ky fermer kultivon edhe perime si :speca, domate, qepe, patate, faasule, kastraveca per perdorim vetjak gjithashtu mbareshtron edhe 5 pula per perdorim vetjak.

Ferma Dule KANANI
Adresa Ballaban
Përmet

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Mish viçi
Mish viçi 400 Lekë/kg

1 krerë në 12 muaj

Varieteti: Mish vici

Mish me vlera te larta ushqyese, i kontrolluar nga sherbimi veterinar. Viçat kulloten e marrin ne terren.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5