Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Rafit CAPOKU

Ky fermer me bletari 70 krere blete, nga te cilat prodhon mjalte shumelulesh ne sasine 30 kv per shitje.

Ferma Rafit CAPOKU
Adresa Ballaban
Përmet

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Mjaltë
Mjaltë 900 Lekë/kg

3,000 kg në 12 muaj

Varieteti: shumelulesh

Ky fermer merret me prodhimin e mjaltit nga 60 blete. Mjalt natyral shumelulesh nga kullota te pasura me lule te nje cilesie nga me te mirat nga jugu i Shqiperise. Mjalti perdoret si ushqim ne tavoline, ne cajra, i shoqeruar me produkte te bletes ose ne embelsira. Mjalti gjithashtu perdoret ne raste semundjesh ku vecohen bronshitet, astmat, semundje te melcise se zeze, dobesi te organizmit et

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5