Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Agim KASO

Ky fermer merret me mbareshtrimin e nje lope dhe nje vici per shitje, gjithashtu prodhon gjalp ne sasine 100 kg per shitje. Kulloten e marrin ne terren

Ky fermer kultivon perime si :speca, domate, qepe, patate, fasule, kastraveca per perdorim vetjak.

Ferma Agim KASO
Adresa Psar
Përmet

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Gjizë
Gjizë 150 Lekë/kg

100 kg në 12 muaj

Varieteti: Gjizë

Ky produkte perdoret per konsumim te pergjithshem. Mjaft i shijshem ne perdorim.

Mish viçi
Mish viçi 400 Lekë/kg

1 krerë në 12 muaj

Varieteti: Mish vici

Mish me vlera te larta ushqyese, i kontrolluar nga sherbimi veterinar. Viçat kulloten e marrin ne terren.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5