Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Adriatik LAMCELLARI

Ky fermer merret me mbareshtrimin e 40 krere dele dhe 40 krere dhi gjithashtu edhe 30 krere qengja dhe 25 krere keca per shitje, gjithashtu edhe 20 kv qumesht per shitje.

Ky fermer merret me kultivimin e jonxhes, tersheres ne siperfaqen 20 dylym dhe perime per perdorim vetjak si:speca, domate, qepe, patate, fasule, sallate etj.

Ferma Adriatik LAMCELLARI
Adresa SUKE
Përmet

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Qumësht dhie
Qumësht dhie 60 Lekë/litër

2,000 litra në 12 muaj

Varieteti: Qumesht Dhie

Qumesht i kontrolluar nga sherbimi veterinar, i paster dhe pa hollues. Eshte nje burim shume i mire i kalciumit, proteinave, fosforit, riboflavines (vitaminë B2), triptofan amino acidit dhe kaliumit. Konsumimi i tij eshte mjaft i shendetshem.

Keca
Keca 260 Lekë/kg

25 krerë në 12 muaj

Varieteti: Alpine

Mish i kontrolluar, i shijshem dhe mjaft i shendetshem per konsumim.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5