Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

ferma Bledi MUSTAFAJ

Ky fermer merret me mbreshtrimin e nje lope dhe nej vici per shitje, gjithashtu edhe me shitjen e 1000 litra qumesht per shitje, gjithashtu ky fermerr merret me kultivimin e jonxhes ne siperfaqen 3000 m2 si dhe me kultivimin e perimeve si: speca, domate, qepe, patate, fausule, kastraveca, sallate jeshile per perdorim vetjak

ferma Bledi MUSTAFAJ
Adresa Suke
Përmet

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Qumësht lope
Qumësht lope 50 Lekë/litër

1,000 litra në 12 muaj

Varieteti: Qumesht Lope.

Qumesht i kontrolluar nga sherbimi veterinar, i paster dhe pa hollues. Eshte nje burim shume i mire i kalciumit, proteinave, fosforit, riboflavines (vitaminë B2), triptofan amino acidit dhe kaliumit. Konsumimi i tij eshte mjaft i shendetshem.

Mish viçi
Mish viçi 380 Lekë/kg

1 krerë në 12 muaj

Varieteti: Mish vici

Mish i kontrolluar, i shijshem dhe mjaft i shendetshem per konsumim.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5