Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Platon ZOTO

Ky fermer merret m kultivimin e vreshtit ne siperfaqen 6000 m2, varieteteti Merlot per shitje.

Ky fermer gjithashtu prodhon dhe produkte te tjera të cilat i ka per konsum vetjak perime si: speca, domate, kastraveca, patellxhan, bamje, bizele, sallat jeshile, qepe, patate dhe fasule.

Ferma Platon ZOTO
Adresa Qender ,Piskove.
Përmet

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Rrush
Rrush 70 Lekë/kg

3,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Merlot

Rrushi varietetit "Merlot", rrush tavoline i shijshem ne perdorim, perdoret per konsum te perditshem, recel, gliko, raki dhe njekohesisht perdoret dhe si frut i thate. Perdorimi i ketij rrushi ndikon ne shume aspekte te pergjithshme te shendetit.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5