Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Erjon KRISTO

Ky fermer merret mbareshtrimin e 15 krere lope dhe 15 vica per shitje, qumeshtin e lopes si ushqim per vicat.

Ky fermer gjithashtu prodhon dhe produkte te tjera të cilat i ka per konsum vetjak perime si: speca, domate, kastraveca, patellxhan, bamje, bizele, sallat jeshile, qepe, patate dhe fasule.

Ferma Erjon KRISTO
Adresa Permet
Përmet

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Viça
Viça 380 Lekë/kg

15 krerë në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Mish i kontrolluar dhe shume i shijshem ne perdorim.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5