Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Eli DIMCE

Ky fermer merret me mbareshtrimin e nje lope dhe nje vici per shitje gjithashtu me kultivimin e rrushit ne siperfaqen 2000 m2 Merlot, produkt per shitje.

Ky fermer merret me kultivimin e perimeve si :speca, domate, qepe, patate, fasule, domate, kastraveca per perdorim vetjak. Kultivon peme frutore si fiq, qershi , rrush per perdorim vetjak.

Ferma Eli DIMCE
Adresa 500 m ne veri te qendres Piskove.
Përmet

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Mish viçi
Mish viçi 380 Lekë/kg

1 krerë në 12 muaj

Varieteti: Mish vici

Mish i kontrolluar, i shijshem dhe mjaft i shendetshem per konsumim.

Rrush
Rrush 80 Lekë/kg

1,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Merlot

Rrush cilesi shume e mire, redukton inflamacionet dhe depozitimin e yndyrave dhe forcon mbrojtjen antioksidative te organizmit.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5