Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Riza MALKA

Ky fermer merret me mbareshtrimin e nje lope dhe mish vici per shitje. Ky fermer kultivon grure , miser, tershere ne siperfaqen 5000 m2 baze ushqimore me blegtorine, gjithashtu ne siperfaqen 2 dylym kultivon rrush Merlot nga te cilat 15 kv rrush per shitje.

Ferma Riza MALKA
Adresa Pacomit
Përmet

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Mish viçi
Mish viçi 380 Lekë/kg

1 krerë në 12 muaj

Varieteti: Mish vici

Mish i kontrolluar, i shijshem dhe mjaft i shendetshem per konsumim.

Rrush
Rrush 80 Lekë/kg

1,500 kg në 12 muaj

Varieteti: Merlot

Rrush cilesi shume e mire, redukton inflamacionet dhe depozitimin e yndyrave dhe forcon mbrojtjen antioksidative te organizmit.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5