Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Fatos OKOLISHTA

Ky fermer merret me mbareshtrimin e mjaltit nga te cilat prodhon mjalt shumelulesh ne sasine 2 kv produkt per shitje.

Ferma Fatos OKOLISHTA
Adresa Rodenj
Përmet

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Mjaltë
Mjaltë 1.000 Lekë/kg

200 kg në 12 muaj

Varieteti: shumelulesh

Mjalt natyral shumelulesh nga kullota te pasura me lule te nje cilesie nga me te mirat nga jugu i Shqiperise. Mjalti perdoret si ushqim ne tavoline, ne cajra, i shoqeruar me produkte te bletes ose ne embelsira. Mjalti gjithashtu perdoret ne raste semundjesh ku vecohen bronshitet, astmat, semundje te melcise se zeze, dobesi te organizmit etj.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5