Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Diana DELILAJ

Ky fermer merret me kultivimin e bimes Aloe Vera ne sasine 30 rrenje , bime produkt per shitje.

Ferma Diana DELILAJ
Adresa Permet
Përmet

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Aloe vera në vazo
Aloe vera në vazo 2.000 Lekë/kg

30 njësi në 12 muaj

Varieteti: Aloe Vera

Bime kurative per nje sere semundjesh te panumerta dhe ka perdorim te gjere.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5