Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Baftjar KASAJ

Ky fermer merret me kultivimin e perimeve si :speca, domate, qepe, patate, sallalte jeshile per perdorim vetjak si dhe mashurka product per shitje ne sasine 3 kv ne vit mesatarisht.

Ferma Baftjar KASAJ
Adresa Ballaban
Përmet

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Mashurka
Mashurka 80 Lekë/kg

300 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Ky lloj varieteti përdoret për konsum të përditshëm, mashurka ka veti kuruese për shumë sëmundje sidomos për personat që vuajnë nga diabeti.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5