Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Andrea CELA

Ky fermer merret me mbareshtrimine nje lope dhe nje vici per shitje, gjithashtu merret me kultivimin e perimeve si :speca, domate, qepe, patate, fasule per perdorim vetjak . Kulloten e mariin ne terren.

Ferma Andrea CELA
Adresa Permet
Përmet

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Mish viçi
Mish viçi 400 Lekë/kg

1 krerë në 12 muaj

Varieteti: Mish vici

Mish shume i shijshem per konsumim, vici kulloten e merr me baze ushqimore te kultivuar nga fermeri.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5