Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Astrit RUSTEMI

Ky fermer merret me kultivimin e vreshtit ne siperfaqen 5000 m2 nga te cilat e perpunon dhe prodhon raki ne sasine 15 kv raki dhe 3 kv vere product per shitje cilesi dhe garanci ne shije.

Ferma Astrit RUSTEMI
Adresa Permet
Përmet

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Raki rrushi
Raki rrushi 400 Lekë/litër

95 litra në 12 muaj

Varieteti: Merlot

Eshte e zjere me shume kujdes nga fermeri. Nuk ka asnje lloj perberesi tjeter brenda.

Verë
Verë 200 Lekë/litër

80 litra në 12 muaj

Varieteti: Merlot

Eshte nje vere me pamje shume terheqese fale tonalitetit vjollce me intesitet te larte. Aroma: e paster dhe transparente, karakteristike e varietetit. Shija: E ekuilibruar dhe me karakter rinor.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5