Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Majlinda RUSTEMI

Ky fermer merret me kultivimin e rrushit varieteti Merlot ne siperfaqen 2000 m2 nga te cilat prodhon vere ne sasine 5 kv product per shitje. Cilesi dhe shijes hume te mire .

Ferma Majlinda RUSTEMI
Adresa PERMET
Përmet

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Verë
Verë 200 Lekë/litër

95 litra në 12 muaj

Varieteti: Merlot

Eshte nje vere me pamje shume terheqese fale tonalitetit vjollce me intesitet te larte. Aroma: e paster dhe transparente, karakteristike e varietetit. Shija: E ekuilibruar dhe me karakter rinor.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5