Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Qemal DERVISHAJ

Ferma shet nje vic qumshti i cili eshte shume i kerkuar nga tregu vendas, gjithashtu shet edhe disa produkte te tjera si fasule, patate, molle.

Ferma Qemal DERVISHAJ Ferma Qemal DERVISHAJ Ferma Qemal DERVISHAJ Ferma Qemal DERVISHAJ
Adresa Fshati Losnik
Pogradec

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Viça
Viça 45.000 Lekë/krerë

1 krerë në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Vica te ushqyer me bime 100% bio, jane shume te kerkuar nga tregu vendas.

Fasule
Fasule 250 Lekë/kg

100 kg në 12 muaj

Varieteti: Kavaje

Fasule e plehëruar me pleh organik dhe vaditur shpesh herë, zien shpejt dhe është shumë e shijshme në konsumim.

Patate
Patate 60 Lekë/kg

200 kg në 12 muaj

Varieteti: Fabul

Patate me vlera të larta ushqyese, e rritur në mënyrë natyrale.

Mollë
Mollë 55 Lekë/kg

300 kg në 12 muaj

Varieteti: Gold

Frut me vlera të larta ushqyese, dhe kurative, ndihmon në humbjen e kilogrameve të tepërt, ul % e sheqerit në gjak përmirëson aparatin tretës.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5