Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Hyzeir TURKA

Ferme me nje siperfaqe 6 dynym kultivon qepe. ferma eshte e mirmbajtiur dhe mir punuar e trajtuar me plehra organike.

Ferma Hyzeir TURKA
Adresa Fshati Lin
Pogradec

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Qepë
Qepë 40 Lekë/kg

1,200 kg në 12 muaj

Varieteti: Korce

Qepë me vlera të larta ushqyese, e rritur në mënyrë natyrale, ndihon në pastrimin e organizmit nga bakteret dhe gjithashtu përmirëson shikimin, konsumohet e njomë ose e thatë.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5