Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Sejat SULOLLARI

Tek ky fermer blini produkte 100% bio të pastra. Ka disa vite që merret me prodhimin e këtyre produkteve. Ky fermer shet Qepe, Speca, Fasule.

Ferma Sejat SULOLLARI Ferma Sejat SULOLLARI Ferma Sejat SULOLLARI
Adresa Fshati Boqez
Pogradec

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Qepë
Qepë 45 Lekë/kg

900 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Qepë shumë, cilësore dhe e shëndetshme, pastron organizmin nga bakteret, dhe mikrobet, gjithashtu përmirëson shikimin.

Speca
Speca 70 Lekë/kg

80 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Speca te rritura pa stimulues dhe kane nje shije shume te mire perdoren per cdo lloj gatimi.

Fasule
Fasule 200 Lekë/kg

200 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Fasule e shijshme dhe me vlera të larta ushqyese, ziejnë shpejt fasulet janë plehëruar me pleh organik, para se të mbilleshin dhe gjithashtu janë vaditur mbi 3 herë.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5