Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Artur MEMA

Ferma shet nje vic qumshti i cili eshte shume i kerkuar nga tregu vendas, gjithashtu shet edhe disa produkte te tjera si Qengja, djath lope.

Ferma Artur MEMA Ferma Artur MEMA Ferma Artur MEMA
Adresa Fshati Manastrec
Pogradec

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Viça
Viça 45.000 Lekë/krerë

1 krerë në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Vica te ushqyer me qumesht te fresket dhe ushqim te thate, jane te kerkuar nga tregu vendas.

Qengja
Qengja 6.000 Lekë/krerë

5 krerë në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Qengja te rritur ne natyre te hapur, nuk jane te dhjamosur kane mish shume te shijshem.

Djath lope
Djath lope 400 Lekë/kg

50 kg në 12 muaj

Varieteti: I bardhe

Djath i pasur plot vitamina dhe me shije te vecante.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5