Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Alfons MEKO

Ferme me nje siperfaqe 6 dynym kultivon molle dhe patate. ferma eshte e mirmbajtiur dhe mir punuar e trajtuar me plehra organike.

Ferma Alfons MEKO Ferma Alfons MEKO
Adresa Fshati Blace
Pogradec

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Mollë
Mollë 55 Lekë/kg

600 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Molle e cilesise te larte dhe me shije te pa krahasueshme e preferuar nga tregu vendas.

Qershi
Qershi 100 Lekë/kg

300 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Qershi me plot vlera ushqyese dhe me nje shije te shkelqyer dhe e preferuara nga tregu.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5