Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Malo TORRA

Ferme me nje siperfaqe 5 dynym kultivon rrush dhe fasule. ferma eshte e mirmbajtiur dhe mir punuar e trajtuar me plehra organike.

Ferma Malo TORRA Ferma Malo TORRA
Adresa Fshati Zall
Pogradec

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Rrush
Rrush 55 Lekë/kg

700 kg në 12 muaj

Varieteti: Vreshti

Rrush vreshti me embelsine e duhur dhe nga ky rrush del nje vere dhe raki shume cilesore.

Fasule
Fasule 260 Lekë/kg

100 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Fasule e vaditur me uje te bollshem, zien shume shpejte dhe eshte teper e shijshme.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5