Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Tani FEZOLLARI

Fermeri ka nje eksperience te gjate ne bujsi, kultivon arra dhe fasule 100% bio.

Ferma Tani FEZOLLARI Ferma Tani FEZOLLARI
Adresa Fshati Krickove
Pogradec

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Arra
Arra 300 Lekë/kg

150 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Arra teper te shijshme dhe cilesore plot vitamina te shumta.

Fasule
Fasule 250 Lekë/kg

350 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Fasule e pleheruar me pleh organik dhe vaditur shpesh herë, zien shpejt dhe është shumë e shijshme në konsumim.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5